MÖBLER / Bord / Soffbord 8597095
*
nr 859 7095
Soffbord
teak, 1960-tal, längd: 76, djup: 56, höjd: 53
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:08:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 23:33:20
1
100 kr
11/11 18:03:59
2
200 kr
11/11 19:05:18
3
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler trä
-
6151 Rökbord
Funkis. Bredd: 67 cm, djup: 47 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:02
-
3124 Soffbord
metall, "träådring". Bredd: 100 cm, djup: 50 cm, h..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:36
-
6114 Soffbord/lampb..
skiva av glas. Bredd: 69 cm, djup: 60,5 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:42
*
Soffbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7095
Soffbord
teak, 1960-tal, längd: 76, djup: 56, höjd: 53
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/11 23:33:20 | 1 | 100 kr |
11/11 18:03:59 | 2 | 200 kr |
11/11 19:05:18 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler trä
-
6151 Rökbord
Funkis. Bredd: 67 cm, djup: 47 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:02 -
3124 Soffbord
metall, "träådring". Bredd: 100 cm, djup: 50 cm, h..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:36 -
6114 Soffbord/lampb..
skiva av glas. Bredd: 69 cm, djup: 60,5 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:42