Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Bord / Soffbord 8597095



*

nr 859 7095


Soffbord

teak, 1960-tal, längd: 76, djup: 56, höjd: 53


Utrop:

400 kr

Såld:

250 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 november 2013
kl 20:08:19


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
10/11 23:33:20 1      100 kr
11/11 18:03:59 2      200 kr
11/11 19:05:18 3      Vinnande bud



  • Tema
  • 11 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler trä
  • 7132 Soffbord
    mahogny, Engelsk stil. Bredd: 120 cm, djup: 58 cm,..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 20:13
  • 7177 Soffbord
    Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
     

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 18:48
  • 7141 Soffbord/lampb..
    Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
     

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 18:51




Ladda ner broschyr